У Раді хочуть відмовитися від сезонного переведення годинників

23.10.2020

 

Україна може відмовитися від сезонного переходу на літній час задля гармонізації законодавства з нормами Євросоюзу. Для цього в ЄС мають ухвалити відповідне рішення.

Про це заявили у пресслужбі Мінекономіки.

"У разі прийняття на законодавчому рівні у ЄС рішення про скасування переведення годинників із метою гармонізації нашого законодавства до ЄС, Кабінету міністрів буде запропоновано розглянути можливість відповідних змін у законодавстві України", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в Мінекономіки, Єврокомісією запропоновано розглянути питання щодо можливого скасування переведення годинника двічі на рік. Кожна країна ЄС повинна до квітня 2021 року визначитись, на якому часі вона залишиться: на літньому чи зимовому.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
вбивця
Винайняв кілера, аби вбити бізнес-партнера. У Житомирі правоохоронці попередили замовне вбивство. За даними слідства, виконати вбивство 41-річний підприємець...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...