У міського голови Житомира - новий заступник

23.04.2019

"Депутати погодили призначення Марії Місюрової заступником міського голови з гуманітарних питань, - написав  у соцмережі міський голова Житомира Сергій Сухомлин. -  Вона чудово показала себе на посаді начальника управління охорони здоров’я, тож переконаний, що їй все вдасться! 

Також дякую за конструктивну роботу Вікторії Краснопір. Ми її не відпускаємо, а продовжимо працювати й надалі".

Нагадаємо, що Краснопір прийшла на посаду заступника рік тому після Матвія Хренова, Місюрова до сьогодні працювала начальником управління охорони здоров'я міської ради.

МІСЮРОВА МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

У 1991 році закінчила школу № 25 м. Житомира із золотою медаллю.

Навчалася у Кримському медичному інституті з 1991 по 1997 рік, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Лікувальна справа», присвоєна кваліфікація – лікар. У 1998 році закінчила інститут післядипломної освіти, отримала сертифікат лікаря-радіолога.

Розпочала трудову діяльність з 01.09.1989 року санітаркою оперблоку Житомирської обласної дитячої лікарні.

У 1997 - 1998 роках проходила інтернатуру в Житомирському обласному консультативно-діагностичному центрі за спеціальністю лікар-радіолог.

З серпня 1998 року по червень 2012 року працювала у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського лікарем – рентгенологом відділення променевої діагностики.

З червня 2012 по вересень 2014 року працювала на посаді директора та головного лікаря медичного центру ТОВ «МДЦ Експерт Житомир».

З серпня 2014 працює на посаді викладача терапевтичних дисциплін комунального навчального вищого закладу «Житомирський медичний інститут».

 

З  червня 2016 року очолює управління охорони здоров’я Житомирської міської ради.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...