У Дебоя приховують, скільки платять за членство в Асоціації міст України

17.05.2013

 

Полтава вийшла зі складу Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування.

На думку влади Полтави, членство в «Асоціації міст України» їм дорого обходиться, а користі не приносить.

З бюджету Полтави на членство в АМУ витрачали 89 тисяч гривень.

Натомість у житомирському регіональному відділенні журналісту «Першого житомирського» відмовилися називати суму, яку платять з місцевого бюджету для членства в АМУ.

Виконавчий директор житомирського РА АМУ Кухарська Тетяна сказала, що не компетентна називати суму, яку платять за членство.

«Я знаю скільки перераховують з міського бюджету для членства в АМР, але сказати не можу. Я не знаю для чого вам ця інформація», - сказала у телефонній розмові Тетяна Кухарська.

Не зважаючи на те, що це гроші із міського бюджету, і знати, яку суму місто платить за членство, має право будь-який житомирянин, в асоціації говорити на цю тему відмовились.

Загалом внески до АМУ платяться відповідно до спеціальної формули. У ній обов’язково має бути врахована кількість жителів міста.

Нагадаємо, що Житомирській міський голова Володимир Дебой входить в Правління Асоціації міст України.

Яку користь приносить Житомиру членство в АМУ, поки залишається незрозуміло.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...