У Бердичеві та Малині виявили нові випадки коронавірусу

26.03.2020

 

Щойно отримали інформацію про те, що в Бердичеві та Малині виявлено нові випадки COVID-19, повідомляє голова ОДА Віталій Бунечко.

У Бердичеві захворювання встановили у чоловіка 1972 року народження. Перед госпіталізацією хворому було здійснено швидкий тест, який не виявив коронавірус. Пацієнта було госпіталізовано 23 березня до інфекційного відділення Бердичівської міської лікарні, до цього перебував на самоізоляції.

В Малині коронавірус знайшли у чоловіка 1964 року народження. Поступив до Малинської міської лікарні 25 березня, до цього спостерігався у приватного сімейного лікаря. На момент звернення до лікаря, проявів хвороби не відображалося. Через погіршення свого стану, доправлений до інфекційного відділення.

В обидвох випадках контактні особи визначаються, підсумував голова Житомирської ОДА.

Раніше повідомлялося, станом на 09.00 26 березня було лише 2 лабораторно підтверджені випадки захворювання на COVID-19: у жительки Радомишля, яка померла 13 березня 2020 року, та у жителя Житомира, який досі знаходиться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КУ «Лікарня №1» міста Житомира.

 

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...