Цього року призов до армії проводитимуть у квітні-червні та жовтні-грудні

3.03.2021

 

На строкову військову службу призиватимуть у квітні-червні та жовтні-грудні.

Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету сьогодні, 3 березня. Вони погодили проведення в Житомирі чергових призовів громадян на строкову військову службу у 2021 році.

«Розгляд даного питання обумовлений наказом Президента України від 24 лютого 2021 року №71/2021. Планується, що призов громадян відбудеться у квітні-червні та жовтні-грудні цього року. Призиватися будуть громадяни віком від 18 до 27 років», - зазначив Олександр Кравченко, начальник відділення призову Житомирського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Відповідним рішенням утворюються та затверджуються міська призовна і медична комісія. Члени виконавчого комітету підтримали рішення одноголосно.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...