Театр живих скульптур, барабанне шоу, вуличні музиканти і театр на ходулях виступлять на День міста в Житомирі

10.09.2019

 Лічені дні залишаються до одного із найголовніших та найочікуваніших свят – Дня міста. Цього року своє 1135 річчя Житомир відзначить, як завжди, яскравими та незабутніми святковими заходами. Це й святкові концерти, фестивалі, шоу та багато інших атракцій, які проходитимуть на різноманітних локаціях.

Святкування розпочнуться 12 вересня  ярмарком майстрів народної творчості на майдані імені С.П. Корольова, а більшість заходів  традиційно пройдуть у вихідні - 14-15 вересня.

Це, насамперед, Всеукраїнський фестиваль військових духових оркестрів «Ми єдині!», який цього року по праву можна назвати ювілейним, адже він вже 5-й рік поспіль проходитиме у Житомирі. 14 вересня о 16.00 на майдані Соборному 16 найкращих оркестрів з усієї України вітатимуть Житомир з Днем народження.

Після тріумфального виступу оркестрів українські гурти «КАZКА» та «Цвіт кульбаби» подарують житомирянам справжнє свято українського етно-фолк-року. Тож 14 вересня о 20.00 на майдані Соборному разом із гуртами «КАZКА» та «Цвіт кульбаби» драйвово святкуємо День міста!

І яке ж свято Дня міста без традиційної Культурної версії?! Культурно-мистецьке свято «З днем народження, Житомир!» в рамках культурно-мистецького фестивалю цього року проходитиме на вулиці Михайлівській. З 11.00 15 вересня головна пішохідна вулиця нашого міста перетвориться на  справжню територію культури та мистецтва. Нікого не залишать байдужими Театр живих скульптур і театр на ходулях від творчого колективу «Гротеск» (м. Херсон), барабанне шоу від DrumArt Show (м. Київ) та кращі вуличні музиканти з усієї України.

А ввечері своє мистецтво подарує житомирянам та гостям міста український композитор, віртуозний піаніст, володар Голівудської премії імпровізаторів та статуса Yamaha Artist – Євген Хмара. 15 вересня, вулиця Михайлівська, 19.00 - Євген Хмара – не пропустіть!

І це ще не всі заходи, які відбудуться з нагоди 1135 річчя Житомира 14-15 вересня.  Програма заходів цього року надзвичайно цікава та масштабна.

Святкуймо День народження Житомира разом! Наше місто – найкраще!

План заходів з нагоди відзначення 1135 річчя від дня заснування міста Житомир 14-15 вересня 2019 року.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...