Сухомлин доручив комунальникам надати план запуску тепла у проблемних будинках в Житомирі

8.11.2018

 Опалювальний сезон у  Житомирі розпочався на 5 днів пізніше, ніж було заплановано. Затримка була пов’язана з фінансовими проблемами через заборгованість за газ перед НАК «Нафтогаз України». На цей момент 97%  житлового  фонду  і 100% шкіл, дитячих садочків, лікарень, соціальних об’єктів та закладів культури готові до  опалювального  сезону.

Про це під час засідання міськвиконкому 7 листопада повідомив керівник управління комунального господарства Олександр Марцун.

За його словами, у Житомирі залишилося кілька проблемних будинків, де досі проблеми з теплопостачанням.

Міський голова Сергій Сухомлин доручив представникам КП «Житомиртеплокомуненерго» та управління комунального господарства терміново підготувати конкретну інформацію по цих будинках, а також графік підключення їх до теплопостачання.

 «На завтра на ранок відпрацюйте по всіх проблемних будинках. Мені потрібен графік, коли у людей буде тепло у квартирах», – сказав Сергій Сухомлин.

«У нас є кілька таких будинків: по вулиці Шевченка 12а та 12б, де не завершили прокладання траси, а також по мікрорайону Маликова. Людей, які працювали на Шевченка, зняли на Маликова. Бо тут два будинки, а там без тепла залишався цілий мікрорайон. По будинку Маликова,16 і частини будинку  Маликова, 28 кінцевий термін виконання робіт – субота 10 листопада. По Шевченка – початок наступного тижня. Але більш точно можна буде сказати завтра зранку, коли зберемо всю інформацію», – повідомив  Олександр Марцун.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...