Стало відомо, коли можна буде побачити результати січневого локдауну

14.01.2021

 

Результати жорсткого карантину в Україні, який діє до 24 січня, можна буде побачити через два тижні після його завершення.

Таку думку виданню "Сьогодні" висловила епідеміолог Катерина Сояк.

"Результати посилених обмежень ми побачимо лише через два тижні після їх закінчення. Це приблизно початок лютого. Тоді ми повинні побачити спад захворюваності. У проміжок часу, коли посилені обмеження знімаються і ще немає результатів – повинен діяти адаптивний карантин", – сказала Сояк.

У МОЗ журналістам розповіли, що постанов про продовження локдауну наразі немає. Після 24 січня в Україні діятимуть обмеження "помаранчевої" зони, оскільки загальнонаціональний карантин діє до 28 лютого.

"Зміни в карантин приймає Кабінет міністрів, поки про них не йдеться. Якщо буде продовження, то Кабмін прийме рішення напередодні, у середу", – сказали у відомстві.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...