"Соцпрацівники – люди, які допомагають втілювати важливі реформи в країні", - голова Житомирської ОДА

15.03.2019

В Україні сьогодні за ініціативи Президента втілюються важливі реформи у рамках програми подолання бідності. Це підвищення пенсій, монетизація субсидій. І саме соціальні працівники є тими людьми, які на місцях допомагають втілити у життя ці зміни.

На цьому наголосив сьогодні, 15 березня, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, під час святкового заходу для працівників соціальної сфери.

«Хочемо сьогодні зробити вам свято і подякувати, адже ви ті люди, які допомагають керівництву держави втілювати реформи, що відбуваються в Україні. Ви допомагаєте Президенту України втілювати один з найважливіших його пріоритетів – боротися з бідністю. Ви несете людям підвищені пенсії, перераховуєте субсидії, надаєте їм допомогу і соціальний захист. Бажаємо вам витримки, енергії, кохання та весни у душі. Нехай ваша праця завжди несе вам вдячність людей», – зазначив керівник області.

Ігор Гундич разом з головою обласної ради Володимиром Ширмою вручили відзнаки та цінні подарунки соціальним працівникам Житомирщини, а актори Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги подарували святковий концерт.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...