Сьогодні останній день реєстрації кандидатів на вибори

24.09.2020

 

У четвер, 24 вересня, завершується подача документів на реєстрацію кандидатів на місцевих виборах.

Про це нагадує Центральна виборча комісія.

До 24 вересня включно документи подаються до територіальної виборчої комісії.

Щоб зареєструватися кандидатом у депутати обласної, районної, міської, районної у місті, сільськї, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тис. і більше), треба подати зокрема рішення зборів, конференції про висунення кандидатів, виборчий список, передвиборчу програму місцевої організації партії, документ про внесення грошової застави партійною організацією, автобіографії кандидатів.

До прикладу розмір грошової застави для виборчого списку у Житомирську міську раду - 44 602 грн, Львівську - 131 290 грн, Одеську - 153 372, Харківську - 229 117 грн.

Не пізніше як на 5 день з дня отримання заяви про реєстрацію та необхідних супровідних документів ТВК реєструє або ж відмовляє у реєстрації кандидата.

До 5 жовтня включно кандидат може звернутися до тервиборчкому із заявою про відмову від балотування, скасування реєстрації.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...