Слуги народу зривають вибори у Житомирі – довірена особа Сухомлина

25.10.2020

 

Довірена особа кандидата на посаду міського голови Сергія Сухомлина вважає, що невідкриті дільниці для голосування у Житомирі – це свідомий зрив виборів.

На 8 годину ранку у Житомирі не відкрились 20 дільниць. Це 1/6 всіх дільниць у місті.

«Ми про них дізнались вночі і завчасно присилали активістів, щоб вони допомогли змонтувати кабінки. На частину нас не допустили», - розповідає довірена особа кандидата в депутати на посаду міського голови Житомира від партії «Пропозиція» Сергія Сухомлина Ярослав Долгих.

За його словами, невідкриття дільниць – це ціленаправлені кроки для зменшення явки.

«Голова міської ТВК – це представник партії «Слуга народу». В Корольовському районі, де не відкрились дільниці, 63% голів ДВК – це «слуги народу». І голова Корольовської ТВК – теж від «Слуги народу». Вони спеціально не відкрились вчасно, щоб явка по місту була меншою», - говорить Ярослав Долгих.

Він впевнений, це порушення уже вплинуло на результат виборів.

«Ті люди, які працюють позмінно і йдуть голосувати одразу з роботи, прийшли до дільниць, побачили зачинені двері, розвернулись і пішли додому, вони уже на дільниці не повернуться і не проголосують. Це вплине на результати і по місту, і по області», - каже Ярослав Долгих.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...