Скейтпарк на бульварі Новому на етапі 70% готовності. ФОТО

24.11.2020

 

Молодь, що катається на скейтбордах, роликах, самокатах, незабаром зможе це зробити в спеціально обладнаному просторі. 

Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

Облаштування скейтпарку на бульварі Новому, як повідомляють в управлінні капітального будівництва міської ради, - на етапі 70 % готовності.

Спеціально обладнаний простір стане безпечним місцем для любителів екстремальних видів спорту, адже буде обладнаний за всіма належними правилами.

Для проведення активного дозвілля на території 850 кв. м  облаштовують майданчик з бетонним покриттям. Наразі тут вже підготували основу для монтажу спортивного обладнання, проведено лінії під освітлення, виготовляється також металева конструкція для огорожі.

Окрім того, проєктом передбачено озеленення території площею 640 кв.м.

Роботи здійснює підрядна організація ТОВ «Будівельна Компанія Люксбудквартал», а загальна вартість проєкту становить 1 625 527 грн.

Нагадаємо, що рішення про облаштування скейтпарку на бульварі Новому було прийнято депутатами міської ради у вересні цього року.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...