Шмигаль розповів коли чекати жорсткий карантин

21.11.2020

 

Жорсткий карантин введуть, якщо не спрацює карантин вихідного дня.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.

За його словами, план жорсткого карантину розробляють, але це план "Б".

"Ми почали публічне обговорення цього плану "Б", аби вся країна розуміла його. Ми хочемо, щоб наші кроки були зрозумілими та передбачуваними для людей та бізнесу. Цього тижня ми двічі зустрічалися з міськими головами. Відбулася зустріч із Радою церков. Зустріч та обговорення з бізнесом", - каже Шмигаль.

З його слів, для міських голів розіслали опитування щодо того, які протиепідемічні правила та обмеження вони вбачають оптимальними. Обговорили, які обмеження для яких місць скупчення людей найкраще застосувати. Йдуть щоденні консультації з епідеміологами та інфекціоністами, аналізується ситуація по кожному регіону.

"Минулі вихідні показали, що люди обмежили свою мобільність, найбільше із часу весняного карантину. Це значить, що зменшилися довготривалі контакти між різними соціальними групами. Відповідно менше шансів, що здорові люди підхопили вірус. Тому, ці та наступні вихідні буде діяти карантин вихідного дня. Після цього ми можемо оцінити його результат", - каже Шмигаль.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
вбивця
Винайняв кілера, аби вбити бізнес-партнера. У Житомирі правоохоронці попередили замовне вбивство. За даними слідства, виконати вбивство 41-річний підприємець...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...