Рятувальники попереджають про тонку кригу на Тетереві

21.01.2021

 

Внаслідок м’якої зими, що супроводжується частими коливаннями температури, крига й досі не набула звичної, як для січня, міцності. Отже, може будь-якої миті проламатися під ногами необачного шукача «пригод».

Про це йдеться на сайті міської ради Житомира.

«Закликаємо громадян бути обачними та не виходити на тонку кригу. Це небезпечно! Особливо це застереження стосується рибалок, які не зважаючи на небезпеку випробовують долю посеред замерзлих водойм», йдеться у повідомленні.

Звертаємось до любителів зимової риболовлі: не забувайте – зимова підлідна ловля риби вимагає суворого дотримання правил безпечної поведінки. Пам’ятайте, що жодне хобі чи улюблена звичка не варте того, аби піддавати ризику власне життя. Перш ніж ступити на лід, перевірте його товщину. Найбезпечніша товщина – не менше ніж 7 см для однієї людини. Для групи людей – від 15 до 17 см.

Не пробивайте на невеликій ділянці льоду багато лунок (відстань між ними має бути 5-6 м). Не ловіть рибу поблизу вимоїн та занадто далеко від берега.

Також заборонено стрибати й бігати по льоду, збиратися у великі групи. Кожен рибалка повинен мати з собою рятувальний жилет та мотузку довжиною 15-20 м. Беріть із собою мобільний телефон чи інші засоби зв’язку.

Особливо небезпечно виходити на лід у нічний час та поодинці.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...