Прокуратура Житомира виявила небезпечні дитячі майданчики

1.09.2011

 

Прокуратура міста Житомира із залученням спеціалістів Держгірпромнагляду  перевірила понад 50 дитячих ігрових майданчиків, розташованих на прибудинкових територіях житлових будинків, що обслуговуються КВЖРЕПами та товариством з обмеженою відповідальністю «Керуюча Компанія «КомЕнерго-Житомир».

Як повідомив прокурор міста Житомира Ілля Титарчук, під час перевірок виявлено численні порушення  щодо створення безпечних та нешкідливих умов дозвілля, відпочинку і виховання дітей.
 
Зокрема, усі без виключень КВЖРЕПи міста не складали акти про допуск обладнання майданчиків в експлуатацію підприємствами, які проводили монтаж дитячих ігрових майданчиків після 2006 року.
 
Чимало комунальних підприємств не роблять своєчасного (раз на рік) технічного опосвідчення обладнання майданчиків після монтажу та не проводять сезонних допусків майданчиків до експлуатації. Встановлено й інші типові порушення, що можуть призвести до травмування дітей.
 
Управлінням Держгірпромнагляду направлено розпорядження начальникам КВЖРЕПів про заборону експлуатації небезпечних дитячих ігрових майданчиків.
 
Прокуратура також перевірила 22 дошкільні навчальні заклади міста на предмет безпечності експлуатації спортивних та ігрових майданчиків. В деяких з них також виявлено різні порушення. 
 
За результатами перевірки прокуратурою міста Житомира внесено подання Житомирському міському голові про усунення порушень, повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...