Прокуратура Житомира опротестувала підняття комунальних тарифів

29.07.2011

 

Прокуратурою міста Житомира внесено протест на рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КВЖРЕП № 11» від 16 грудня 2010 року.

Перевіркою, проведеною за зверненням мешканців будинку № 15 по вулиці Гоголівській встановлено, що вказане рішення, яким відмінено попередні тарифи КВЖРЕПу та з 1 січня 2011 року встановлено нові, прийняте із грубим порушенням вимог чинного законодавства.

Зокрема, рішення оприлюднене лише 30 грудня 2010 року (за 1 день до введення в дію нових тарифів), що суперечить законодавству. Адже, при введенні нових тарифів на житлово-комунальні послуги виконавчий комітет зобов’язаний не пізніше, ніж за 30 днів повідомити про це споживача з визначенням причин зміни вартості та наданням відповідних обґрунтувань з посиланням на погодження відповідних органів.

Прес-служба прокуратури Житомирської області
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 «Найкраща реклама нашій ягоді – це моя донька, яка їсть її з 11 місяців», - каже киянин Ярослав Мовчун. Вже кілька років у Брусилівському районі на...