Приєднання Вересів до Житомира – на завершальній прямій

13.09.2018

 Вересівська сільська та Житомирська міська громади отримали висновок Житомирської ОДА щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень про добровільне приєднання територіальної громади села Вереси до територіальної громади міста Житомира. Відповідне розпорядження підписав голова ОДА 11 вересня.


«Маємо першу ОТГ в Житомирській області, коли місто обласного значення скористалося законодавством про об’єднання. Це об’єднання проходить за спрощеною процедурою без оголошення виборів голови і депутатського корпусу. Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ вітає громади із прийняттям таких доленосних рішень і готовий надалі консультувати та надавати практичні рекомендації представникам органів місцевого самоврядування щодо реалізації закону про їх добровільне об’єднання», - зазначила виконавчий директор Житомирського РВ Асоціації міст України Тетяна Кухарська.

Сподіваємося, що остаточне рішення, яке закріпить статус ОТГ, буде прийняте на найближчій сесії Житомирської міської ради 27 вересня 2018 року. Питання «Про добровільне приєднання громади села Вереси до територіальної громади міста Житомира» внесене до проекту порядку денного сесії під №32.

Довідково. Всього на Житомирщині 5 міст обласного значення, які можуть згуртувати навколо себе сусідні сільські та селищні ради і стати центром об’єднаної громади за спрощеною процедурою – Житомир, Новоград-Волинський, Малин, Бердичів, Коростень.

Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...