Посол Чеської Республіки приїде до житомирських студентів поговорити про співпрацю з ЄС

26.09.2013

 

27 вересня у конференц-залі Житомирського державного університету імені Івана Франка о 10.00 відбудеться зустріч Посла Чеської Республіки в Україні Івана Почуха зі студентами Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Захід пройде в рамках робочої поїздки Посла Чеської Республіки в Україні Івана Почуха до Житомира.

Посол Чеської Республіки в Україні виступить з короткою лекцією на тему «Ближча співпраця з ЄС – відкриття нових можливостей для громадян України». Особливу увагу Іван Почух зверне на галузь освіти (програми ЄС Erasmus) та досвід перетворення Чеської Республіки у нового члена ЄС. Більшу частину зустрічі зі студентами ЖДУ імені Івана Франка за побажанням Посла Чеської Республіки в Україні Івана Почуха буде відведено для питань студентів та дебатів на актуальну нині тему процесу наближення України до Європейського Союзу.

Після зустрічі зі студентами ЖДУ імені Івана Франка Посол Чеської Республіки в Україні Івана Почух разом із франківцями долучиться до учасників Вуличного Університету – відкритої платформи для обміну досвідом та знаннями, для обговорення актуальних тем, яка керується принципами самоосвіти та спрямована на сприяння розвитку людини. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...