Півоварова розповіла, на скільки більше доведеться платити за квартплату

17.05.2013

 

Вартість квартплати для житомирян піднімуть вже з наступного місяця. Відповідне рішення було прийнято учора під час засідання виконавчого комітету.

Сьогодні з новими цінами знайомила журналістів Світлана Півоварова, начальник управління житлового господарства.

«Однокімнатна квартира, середня площа якої 30 квадратних метрів зараз сплачує 54 гривні, а буде платити 66, 90. Двокімнатна квартира в 47 метрів квадратних платить 85 гривень, а буде платити 105. Трикімнатна квартира замість 114 гривень платитиме 140 гривень. Це орієнтовні ціни, все залежить від площі», - пояснила під час прес-конференції Світлана Півоварова.

Нагадаємо, що проти підняття цін виступив Віталій Француз та Сергій Сухомлин, повідомила прес-служба «Батьківщини».

«Тарифи для кожного ЖЕКа окремі і різні, - пояснює Віталій Француз. Наприклад, якщо сьогодні у ЖЕК№1 діючий тариф - 1, 98 грн. за 1 кв. метр, то з 1червня -  2, 23 грн.(тобто на 25 копійоки більше). Але це середня цифра, тому що тарифи встановлюються побудинково: для кожного своя вартість» - каже Француз.

 


 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...