Пішохідний міст у Коростені молодь розфарбувала в патріотичні кольори. ФОТО

27.05.2014

 

Вихідні 24-25 травня  у Коростені молодь вирішила провести з користю для себе та свого містечка і вкотре показати, що вони справжні патріоти своєї країни.

Зокрема, вони приєдналися до всеукраїнської акції "Єдина країна", в рамках якої розфарбували пішохідний міст у парку ім.Островського.

Такий захід небайдужі хлопці й дівчата провели спільно з представниками фан-клубом ФК «Коростень»  і повністю розфарбували  у жовтий та блакитний кольори міст, яким часто користуються мешканці та гості Коростеня.

Впевнені, що таке патріотичне забарвлення зробить його ще більш популярним місцем для прогулянок й фотосесій.

Бажаючих допомогти працею, пензлями, фарбою, коштами й гарним настроєм організатори зібрали через соцмережі, а по закінченню акції виклали фотозвіт виконаної роботи.

Також щиро подякували тим, хто провів кілька годин на природі із пензлем в руках.

Варто сказати, що цього ж тижня за сприяння міської влади в такі кольори було перефарбовано і стелу при в’їзді до міста. 

Оксана ЄФІМОВА

Більше фото в альбомі Першого житомирського в соцмережі


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...