Новобранці на Житомирщині вночі стрибали з парашутом. ВІДЕО

19.07.2019

У Житомирі призовники здійснили свої перші стрибки з парашутом. Випробовували на сміливість новачків не лише вдень, а і вночі, а орієнтуватись у темряві значно важче, йдеться в сюжеті ТСН.

"Страшно – жахливо, але велике бажання маю стрибнути", - зізнавалися хлопці. Досвічені заспокоюють молодих: "Все буде добре, головне – виконувати команди і не приймати своїх рішень". Уже в гелікоптері хтось стискає кулаки, а хтось – губи. Новачки нервуються, але слабкості не виявляє ніхто: "Все нормально, все добре". Групуються та один за одним стрибають.

 

У них є 800 метрів висоти, три секунди відреагувати та відкрити парашут, а потім – плавно приземлитись. Призовники ще й встигають зафільмувати перший у житті стрибок. "Офігіти, не передати просто, це кайф!" - зізнаються одні. "Незабутні почуття, це прекрасно. Доки не спробуєш, не передати словами", - додають інші.

До кожного із хлопців інструктор шукає підхід та допомагає перебороти хвилювання: "Налаштувати – особистим прикладом показати, що це безпечно і нічого такого в цьому немає. Страх в борту – це природня реакція організму". Кому боязно вдень – не знають, що на них очікує вночі, бо попереду чекають більш важкі стрибки. Для приземлення там використовують ліхтарики. "В принципі, не так страшно, як вдень, бо нічого не видно", - жартують військові.

Інструктори пояснюють, що вночі технологія стрибка та сама, але висота вже менша – 600 метрів замість 800. А ось приземлятися важче, бо нічого не видно: "Треба знайти, куди приземлитися, куди розвернутися по вітру. Це більш травмонебезпечно". Але в новоспечених парашутистів і вночі це добре виходить. І такий стрибок їм навіть подобається більше. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...