Новобранці на Житомирщині вночі стрибали з парашутом. ВІДЕО

19.07.2019

У Житомирі призовники здійснили свої перші стрибки з парашутом. Випробовували на сміливість новачків не лише вдень, а і вночі, а орієнтуватись у темряві значно важче, йдеться в сюжеті ТСН.

"Страшно – жахливо, але велике бажання маю стрибнути", - зізнавалися хлопці. Досвічені заспокоюють молодих: "Все буде добре, головне – виконувати команди і не приймати своїх рішень". Уже в гелікоптері хтось стискає кулаки, а хтось – губи. Новачки нервуються, але слабкості не виявляє ніхто: "Все нормально, все добре". Групуються та один за одним стрибають.

 

У них є 800 метрів висоти, три секунди відреагувати та відкрити парашут, а потім – плавно приземлитись. Призовники ще й встигають зафільмувати перший у житті стрибок. "Офігіти, не передати просто, це кайф!" - зізнаються одні. "Незабутні почуття, це прекрасно. Доки не спробуєш, не передати словами", - додають інші.

До кожного із хлопців інструктор шукає підхід та допомагає перебороти хвилювання: "Налаштувати – особистим прикладом показати, що це безпечно і нічого такого в цьому немає. Страх в борту – це природня реакція організму". Кому боязно вдень – не знають, що на них очікує вночі, бо попереду чекають більш важкі стрибки. Для приземлення там використовують ліхтарики. "В принципі, не так страшно, як вдень, бо нічого не видно", - жартують військові.

Інструктори пояснюють, що вночі технологія стрибка та сама, але висота вже менша – 600 метрів замість 800. А ось приземлятися важче, бо нічого не видно: "Треба знайти, куди приземлитися, куди розвернутися по вітру. Це більш травмонебезпечно". Але в новоспечених парашутистів і вночі це добре виходить. І такий стрибок їм навіть подобається більше. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...