Новий екологічний стандарт для автомобілів: пояснили, що він передбачає

21.11.2020

 

Новий екологічний стандарт для автомобілів Євро-7 передбачає суттєве зниження рівня викидів СО2.

У Європейському Союзі очікують, що документ почне діяти в 2025 році, пише Autonews.

Поки невідомо, які норми будуть у Євро-7. Передбачається, що у Euro 7A рівень викидів СО2 буде нижче на 66% в порівнянні з Euro 6D, викиди азоту - в 2 рази менше, а викиди твердих частинок - в 6 разів менше.

У Euro 7B вимоги будуть ще жорсткіше. У нього рівень викидів СО2 буде нижче на 90% в порівнянні з Euro 6D, викиди азоту - в 6 разів менше, а викиди твердих частинок - в 10 разів менше.

Стандарт Euro 7А почне діяти в Євросоюзі в 2025 році, а Euro 7B - через кілька років після Euro 7А.

Європейські автомобільні експерти вважають, що після введення нового екологічного стандарту настане кінець ери двигунів внутрішнього згоряння. Автовиробники припинять їх розробляти.

Наголошується, що мережа електричних станцій для електрокарів і гібридів в Європі тільки розвивається. До 2025 року її інфраструктура буде розвинена недостатньо.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
вбивця
Винайняв кілера, аби вбити бізнес-партнера. У Житомирі правоохоронці попередили замовне вбивство. За даними слідства, виконати вбивство 41-річний підприємець...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...