Новий ангіограф працюватиме у режимі 24/7 безкоштовно для усіх жителів Житомирщини

19.06.2019

Сучасний ангіограф, який відкрили нещодавно голова ОДА Ігор Гундич та голова облради Володимир Ширма, працюватиме у режимі 24/7 та 365 днів на рік і дозволить проводити операції на коронарних артеріях, судинах мозку, периферійних судинах, а також при пухлинних утвореннях.

Вже у липні жителі Житомирщини, які хворіють в першу чергу на серцево-судинні захворювання, зможуть безкоштовно проходити діагностику на новому апараті. Щороку нове обладнання обслуговуватиме близько 2 тисяч пацієнтів.Про це розповів головний лікар Житомирської обласної клінічної лікарні Богдан Леськів.

«Це вже 2 ангіограф, який невдовзі безкоштовно запрацює для жителів Житомирщини, що хворіють не лише на серцево-судинні захворювання, а й мають пухлинні утворення. Адже надсучасне обладнання дозволить проводити діагностику судин серця, легень, головного мозку, периферійних судин, стентування як на судинах серця, так і на головному мозку, встановлювати кардіостимулятори. А також – лікувати доброякісні та злоякісні пухлинні захворювання шляхом абляції судин пухлини», – зазначив Богдан Леськів.

Головний лікар додав, що ця ангіографічна система розроблена так, що вона буде рухатись навколо пацієнта та лікарів, для зручності роботи, безпеки пацієнта та прискорення робочого процесу.

«Вона відтворює пряме зображення на екрані незалежно від кута повороту детектора та дозволяє побачити усі деталі – від голови до ніг пацієнта і від пальця однієї його руки до пальця іншої. Крім цього, це новий рівень візуалізації. Система забезпечить високу швидкість зйомки та обертання С-арки, має високу роздільну здатність та потужну робочу станцію із необхідними програмами для діагностики та лікування пацієнтів. Уже за 2-3 тижні, після проведення робіт сервісного обслуговування та тренінгів персоналу апарат розпочне свою роботу. І як тільки будуть пацієнти, для яким потрібні будуть операційні втручання, їх продіагностують на ангіографі, а лікарі проведуть всі необхідні процедури», – наголосив Богдан Леськів.

Загалом другий ангіограф дасть можливість лікарям додатково виконувати щорічно:

біля 500 стентувань судин серця при інфаркті міокарду;

біля 200 додаткових імплантацій штучних водіїв ритму серця (встановлення кардіостимуляторів);

близько 100 операцій на судинах головного мозку;

біля 1000 інших діагностичних обстежень.

Нагадаємо, що під час відкриття ангіографу Богдан Леськів зазначив, що це саме той ангіограф, який потрібний для пацієнтів на Житомирщині.

Довідково: Ангіографічну систему Infinix-ISkyINFX-8000C виробництва Японії придбали наприкінці 2018 року за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів.

Вартість обладнання – 25 млн 360 тис. грн.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...