Нардепи від Житомирщини вважають, що прийняття закону не зупинить видобуток бурштину

16.12.2014

 

Вперше після обрання до ВРУ влада міста та області офіційно зустрілася з народними депутатами від Житомирщини. При цьому, як констатував голова ОДА Сергій Машковський, пропозиція надійшла від самих депутатів, які у своїй подальшій діяльності мають намір всіляко допомагати та лобіювати інтереси свого регіону, впливати на кадрові питання та вирішувати нагальні проблеми.

В першу чергу присутні  на заході 16 грудня депутати  повідомили, що  створили в Раді міжфракційну групу "За Житомирщину", доя кої увійшло 9 їхніх колег і найближчим часом очікують на рішення ще двох.

Бажання приїхати до Житомира, аби поділитися своїми планами з чиновниками та журналістами, виявили Павло Дзюблик, Вадим Кривенко, Володимир Арешонков та Борислав Розенблат.

Більшу частину спілкування зайняла тема незаконного видобутку бурштину, який уже кілька місяців копають мешканці Коростенщини та Олевщини.

На думку Арешонкова, самим лише прийняттям відповідного закону цю проблему не зупинити та й силовими методами до цього часу не вдалося зупинити ці злочини. Він вважає, що питання необхідно вирішувати комплексно і негайно.

Вже зараз закон по бурштину пишуть і обіцяють підготувати до 24 грудня. Ним замінять уже зареєстрований подібний законопроект, аби не гаяти часу.

Голова облради  Віталій Француз також переконаний, що лише силами обласної влади не вдасться зупинити видобуток, але радіє, що у нинішній ВРУ працює багато людей, які свого часу представляли інтереси громади в райрадах та у складі депкорпусу обласної ради, а тому з ними можна говорити на одній мові.

Арешонков зачіпив тему формування бюджету країни, але запевнив, що якщо він буде антинародним та антисоціальним, то жоден з представників Житомирщині у складі парламенту за нього не голосуватиме.

За його словами, планується, що з нового року тендери на харчування дітей та закупку медикаментів проводитимуть на місцях.

Борислав Розенблат відзначив, що  нині усі сфери в країні потребують реформування і завдання нового уряду та ВРУ робити зміни виважено і без шкоди для населення.

Юлія ДЕМУСЬ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...