На Житомирщині повітряно-струменевим методом ліквідували ямковість на понад 12 тис. кв. м

13.06.2018

Повітряно-струменевим методом на Житомирщині вже провели ямковий ремонт на понад 12 тис. кв. м. доріг із 16 тис. кв. м. запланованих за такою технологією.

Про це сказав начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Роман Крисюк.

«В поточному році ми провели тендер на суму 3 млн 700 тис. грн на ліквідацію ям на 16 тис. кв. м. і визначили підрядника для проведення ямкового ремонту повітряно-струменевим методом – ПП «Автомагістраль». Наразі підрядник вже завершив роботи на дорозі до села Левків – 2 тис. кв. м., на дорозі до села Озерне – майже 10 тис. кв. м. та на під’їзді до села Скоморохи майже 200 кв. м. Також завершуються роботи від Кошарища до Коростишева. Далі струменеві машини переходять працювати у Ружинський район», – сказав Роман Крисюк.

Також він додав, що повітряно-струменевий метод набагато ефективніший – на одній машині задіяно двоє людей: водій та оператор. Оператор задуває повітрям усі ямки, тріщини, заливає бітумною емульсією, а потім подається щебень.

Нагадаємо, станом на 12.06.2018 на Житомирщині провели ямковий ремонт доріг на понад 80 км.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...