На Житомирщині перепрофілюють ряд лікарень під COVID-19

31.10.2020

 

На засіданні обласної комісії обговорили питання перепрофілювання закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Про це повідомляє сайт Житомирської ОДА.

Рекомендувати Бердичівському та Малинському міським головам, голові Коростишівської райдержадміністрації та районної ради; голові Черняхівської райдержадміністрації районної ради спільно з Управлінням охорони здоров’я ОДА забезпечити перепрофілювання закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:

КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради – 150 ліжок;

КНП «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради – 120 ліжок;

КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна» Коростишівської районної ради – 120 ліжок;

КНП «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Черняхівської районної ради – 80 ліжок.

Також Управлінню охорони здоров’я ОДА рекомендовано звернутися з клопотанням до Керівника робіт з ліквідації наслідків медикобіологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), щодо внесення до Переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради у кількості 330 ліжок.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
вбивця
Винайняв кілера, аби вбити бізнес-партнера. У Житомирі правоохоронці попередили замовне вбивство. За даними слідства, виконати вбивство 41-річний підприємець...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...