На Новому бульварі відкрили першу в Житомирі поліцейську станцію

25.11.2019

 25 листопада у м. Житомирі розпочала роботу перша - в обласному центрі, але п’ятнадцята – у регіоні поліцейська станція. Тут належно обладнано в окремому кабінеті робочі місця дільничного офіцера та ювенального інспектора, а також створені необхідні умови для цілодобового, у разі необхідності, режиму діяльності.


Розташована поліцейська станція у приміщенні Житомирського відділу поліції (відділення по вул. Новий бульвар, 1).

Заступник начальника ГУНП в Житомирській області Артем Лисогор відзначив важливість роботи поліцейських станцій для забезпечення безпеки та правопорядку. 

- На базі поліцейських станцій уже за кілька місяців ми розпочнемо реалізацію проекту «Дільничні офіцери громад».  Для їх успішної роботи важливо створити необхідні умови: від забезпечення транспортом до належно обладнаного робочого місця, у тому числі з доступом до відомчих баз,  - сказав Артем Лисогор.

Планується, що поліцейська станція працюватиме у цілодобовому режимі, а відтак кожен громадянин матиме можливість у разі необхідності звернутись до дільничного, орієнтуючись на його територіальну наближеність.

Також найближчим часом планується відкриття у м. Житомирі ще п’яти поліцейських станцій. 

Відділ комунікації поліції Житомирської області
 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...