На Новому бульварі відкрили першу в Житомирі поліцейську станцію

25.11.2019

 25 листопада у м. Житомирі розпочала роботу перша - в обласному центрі, але п’ятнадцята – у регіоні поліцейська станція. Тут належно обладнано в окремому кабінеті робочі місця дільничного офіцера та ювенального інспектора, а також створені необхідні умови для цілодобового, у разі необхідності, режиму діяльності.


Розташована поліцейська станція у приміщенні Житомирського відділу поліції (відділення по вул. Новий бульвар, 1).

Заступник начальника ГУНП в Житомирській області Артем Лисогор відзначив важливість роботи поліцейських станцій для забезпечення безпеки та правопорядку. 

- На базі поліцейських станцій уже за кілька місяців ми розпочнемо реалізацію проекту «Дільничні офіцери громад».  Для їх успішної роботи важливо створити необхідні умови: від забезпечення транспортом до належно обладнаного робочого місця, у тому числі з доступом до відомчих баз,  - сказав Артем Лисогор.

Планується, що поліцейська станція працюватиме у цілодобовому режимі, а відтак кожен громадянин матиме можливість у разі необхідності звернутись до дільничного, орієнтуючись на його територіальну наближеність.

Також найближчим часом планується відкриття у м. Житомирі ще п’яти поліцейських станцій. 

Відділ комунікації поліції Житомирської області
 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...