На наступному тижні у Житомирі ставитимуть ялинку

6.12.2019

Вже із понеділка, 9 грудня, у Житомирі на майдані ім. С.П. Корольова встановлюватимуть опору під головну ялинку міста, а з вівторка - і саму ялинку.

Про це повідомив "Першому житомирському" Віталій Шевчук, заступник начальника управління комунального господарства міської ради.

"З понеділка встановлюватимемо опору під ялинку. Якщо встигнемо це зробити за день, то з вівторка почнуть встановлювати і саму ялинку",  – розповів Віталій Шевчук.

Цьогоріч головна ялинка обласного центру буде із Житомира –17-метрова блакитна ялина зараз росте на території Житомирського міського ліцею №25. Зрізати дерево запланували, бо ялинка росте практично впритул до стін і руйнує фундамент навчального закладу.

Нагадаємо, головна ялинка країни також буде родом із Житомирщини.

Читайте також: У Житомирі жива новорічна ялинка коштуватиме від 72 до 360 гривень.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...