На конкурс «Міс Бердичів» приїдуть дівчата з Польщі

7.06.2013

 

Конкурс «Міс Бердичів» пройде під час святкування Дня Бердичева.

Раніше підбір учасниць здійснювався за допомогою одного з модельних агенств міста Житомира, та цього року жителів чекає справжня несподіванка.

Про це повідомляє сайт «Бердичів діловий».

Перш за все слід зазначити, що цьогорічний конкурс краси носитиме назву «Слов’янська краса-2013» та отримає статус Міжнародного, оскільки разом з бердичівлянками за перемогу будуть змагатися дівчата з сусідньої Республіки Польща, які приїдуть до Бердичева в рамках проведення чергових Днів польської культури.

Окрім того тепер кожна бердичівлянка може спробувати свої сили. І можливо, саме вона стане переможницею конкурсу краси, та стане відомою як найкрасивіша дівчина міста Бердичева.

Річ у тім, що у вівторок, 11 червня о 17.00 в міському Палаці культури імені Олексія Шабельника відбудеться кастинг Міжнародного конкурсу краси «Слов’янська краса-2013» з нагоди Дня міста Бердичева та Дня молоді, у якому може прийняти участь кожна дівчина міста Бердичева. 

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...