На колегіумі в Житомирі відкрили дошку учаснику АТО Євгену Мошківському. ФОТО

15.10.2019

 Сьогодні, 15 жовтня, на фасаді Житомирського міського колегіуму відкрили та освятили меморіальну дошку пам'яті учаснику бойових дій за Незалежність України, військовослужбовцю 24-ї окремої механізованої бригади Євгену Мошківському, який навчався у колегіумі в 1993-2002 роках.

На церемонію відкриття меморіальної дошки пам’яті Євгена Мошківського прийшли мама Героя – Катерина Север’янівна, його побратими, військовослужбовці, волонтери, представники громадських організацій, Житомирської міської ради, духовенство, учні та педагоги колегіуму, журналісти.

 Спогадами поділилися із присутніми директор колегіуму Надія Полівода, його побратими та хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять про усіх захисників України. Протоієрей Свято-Михайлівського кафедрального собору Валерій провів церемонію освячення меморіальної дошки. На завершення церемонії учасники заходу поклали квіти до меморіальної дошки.

Від сьогодні на фасаді Житомирського міського колегіуму дві дошки пам’яті героям-житомирянам, які на сході України ціною власного життя відстоювали незалежність і територіальну цілісність України - Євгену Мошківському та Анатолію Стратовичу, які у різні роки навчалися у колегіумі (ЗОШ №34).

ДовідковоЄвген Мошківський народився 5 січня 1987 року. Навчався в Житомирському міському колегіумі з 1993 року. В 2002 році Євген закінчив 9 класів і вступив до житомирського автодорожнього коледжу. Після коледжу працював оператором на одному з підприємств міста.

13 травня 2015 року хлопець був мобілізований до лав Збройних Сил України. Після навчання потрапив на схід України, де захищав спокій Попасного, Сєвєродонецька, Щастя. Протягом 2015-2016 років служив у 24-ій окремій механізованій бригаді. В 2016 році бліндаж бійця потрапив під ворожий обстріл, де Євген зазнав поранення і потрапив до військового шпиталю. Після повернення додому у Євгена почалися серйозні проблеми з серцем. 8 січня 2019 року від хвороби серця Євген Мошківський помер. Похований військовослужбовець на Смолянському військовому кладовищі.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...