На фасаді ЗОШ №16 у Житомирі встановлять дошку загиблому полковнику СБУ Возному

6.12.2017

 Під час засідання виконкому в Житомирській міськраді 6 грудня підтримали проект рішення про  за надання дозволу для встановлення на фасаді ЗОШ №16 у Житомирі меморіальної дошки загиблому в зоні проведення АТО полковнику СБУ Юрію Возному.

Читайте також: Загиблого полковника СБУ з Житомира посмертно нагородили орденом «Народний Герой України».

Нагадаємо, що житомирянин Юрій Возний загинув у червні цього року. Тоді Служба безпеки України повідомила, що   на Донбасі підірвався автомобіль з її співробітниками. В результаті вибуху загинув співробітник СБУ Юрій Возний.

"Юрій Возний став двадцять третім співробітником Служби, який віддав своє життя захищаючи нашу Батьківщину. СБУ висловлює співчуття рідним та близьким Юрія", - наголосили у спецслужбі.

У нього залишилася дружина і троє дітей.

Указом Президента України «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові» Юрій Возний нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). 

 

 

 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...