На дорогах Житомирщини цьогоріч усунули більше 40-ка тисяч кв метрів вибоїн та пошкоджень

24.04.2019

Де зношені дороги ще не ремонтують капітально, там тривають роботи із забезпечення безпеки руху за рахунок експлуатаційного утримання автодоріг.

Так, на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області на шляхах загального користування державного значення з початку року вже усунено більше 40-ка тисяч квадратних метрів вибоїн та пошкоджень.

Роботи тривають на основних напрямках області: від міста Житомир в напрямку Попільні (а/д Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Володарка - Ставище), від міста Новоград-Волинський в напрямку міста Коростень  (а/д Р-49 Васьковичі - Шепетівка) та в кінці минулого тижня були розпочаті роботи від обласного центра до міста Черняхів (М-21 Виступовичі – Житомир - Могилів-Подільський). За останні 7 днів на державних шляхах області було ліквідовано близько 7000 квадратних метрів ямковості.

Погодні умови дозволяють виконувати роботи двома методами: класичним – гарячим асфальтобетоном та пневмо-струменевим, останній дозволяє боротися з ямковістю на автодорогах швидшими темпами.

У зв’язку з ремонтними роботами на мережі доріг області, Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням зважати на дорожні знаки та дотримуватися рекомендованого швидкісного режиму.

Прес-служба САД у Житомирській області


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...