На Богунії демонтують майданчик для вигулу тварин

15.06.2021

 

Майданчик для вигулу домашніх тварин по вулиці Героїв десантників демонтують та перенесуть на інше місце. Про це розповіли депутати під час погоджувальної ради.

За словами депутатів, місце, яке обрали для розміщення майданчика, виявилося приватною територією. Тож міська рада демонтує його, а всі конструкції буде зберігати на балансі комунального підприємства, доки не знайдуть відповідне місце для їх встановлення.

Разом з тим, під час засідання погоджувальної ради депутати звернули увагу на вартість утримання цих майданчиків. Зокрема, Наталія Леонченко порушила питання, чому платники податків міста мають плати за утримання майданчиків для 5% житомирян, які потребують вигулу домашніх тварин.

“Ми з бюджету маємо утримувати майданчики для вигулу на прибудинкових територіях і витрачаємо кошти міського бюджету. Тобто усі платники податків міста будуть платити за 5 % власників тварин, які їх там вигулюють. Тому пропоную розробити концепцію на умовах співфінансування. Ці майданчики будуть знаходитися на балансі КП “Центр захисту тварин”. А утримання -  це і прибирання, і ремонти”, - пояснила свою точку зору Наталія Леонченко.

Натомість Тетяна Онопрієнко на прикладі мікрорайону Малікова показала, що власники тварин погодилися утримувати майданчик і співфінансувати його обслуговування.

До обговорення долучився й міський голова. Він зазначив, що такі майданчики корисні не лише для тих житомирян, які будуть вигулювати тварин у відведеному для цього місці, а й для дітей, які завдяки цьому будуть в безпеці.


 

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...