Музей космонавтики ім. Корольова невдовзі може стати національним

12.08.2020

 

Кабмін прийняв проєкт постанови про отримання дозволу на ініціювання Музею космонавтики ім. C.П. Корольова у Житомирі статусу національного.  Далі рішення за президентом.

Рішення прийняли сьогодні, 12 серпня.

"Ми підтримали ініціативу Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, народних депутатів від Житомирщини щодо надання статусу національного Музею космонавтики імені Корольова – і звернулися до президента з таким проханням.  

Я вважаю, що це надзвичайно іміджевий крок. Сергій Павлович Корольов як українець, який запустив першу людину в космос, є зараз своєрідним брендом для Житомирщини. Це людина, якою захоплюються такі люди, як Ілон Маск та інші новітні діячі, які просувають космонавтику", –  розповів міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

В уряді вважають, що Музей космонавтики має стати туристичним магнітом області. 

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...