Майже 18 млн грн дотації отримають родини Житомирщини за вирощування телят

11.07.2019

Понад 7 тисяч жителів області, які подали заявки на отримання бюджетної дотації за вирощування молодняка ВРХ, упродовж найближчих днів отримають 17 млн 888,3 тис. грн з державного бюджету.

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.

За інформацією департаменту, 17 млн 888,3 тис. грн дотації з держбюджету уже направили до банків для того, аби домогосподарства уже в найближчий час отримали кошти за вирощування телят на на рахунки.

Загалом 7421 жителів області подали заявки та відповідні документи для отримання компенсації. Це перша виплата за вирощування 11607 голів молодняка, для якої заявки приймали до 1 травня.

До 1 вересня та 1 грудня департамент прийматиме документи від місцевих рад, які наразі формують нові переліки домогосподарств області, що бажають отримати кошти за вирощування телят.

Дотація за молодняк надається фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, що народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцем знаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії документів.

Кошти за молодняк надаються за кожні чотири місяці його утримання, зростаючи залежно від віку молодняку у розмірі:

за період утримання молодняку віком від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

за період утримання молодняку віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

за період утримання молодняку віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

Максимальний обсяг дотації за молодняк – 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняку.

Як отримати дотацію:

1.Ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації. Важливо – у паспорті тварини зазначати походження: кличку та ідентифікаційний номер матері (корови).

2.Підготувати мінімальну кількість документів:

копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

копію паспорта громадянина України;

копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

3.Подати до сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади документи.

документи приймаються протягом року в порядку черговості – до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня;

за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб і якому у грудні попереднього року, січні, лютому та березні поточного року виповнилося 12 місяців, документи приймаються до 1 травня поточного року.

4.Отримати бюджетні кошти на поточний рахунок відкритий у банку.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...