Маруся Звіробій тренує контрактників на полігоні під Житомиром. ФОТО

11.04.2016

 

Волонтери та інструктори добровольчого підрозділу «Марусині ведмеді» тренують  десантників, які нещодавно підписали контракт і планують у складі 95 бригади відправитися виконувати бойові завдання у зону АТО.

Попереднього досвіду служби в армії більшість із хлопців не мають, але переконують, що усі необхідні знання вдається отримати під час навчання на полігоні під Житомиром.

Зокрема, тут є медична підготовка, саперна справа, а також військових вчать поводженню зі зброєю і розповідають про тактику бою.

Навчання, що розпочалися три тижні тому, триватимуть до кінця квітня.

Керівник мобільної інструкторської групи ВДВ ЗСУ «Марусині ведмеді» Маруся Звіробій розповідає, що тренування відбуваються злагоджено групами. Надалі у такому складі десантники відправляться і на Схід, а перед цим складуть необхідні заліки по результатах навчання.

Зазначимо, Марусина команда інструкторів підготувала групи добровольців, які уклали контракт із Збройними Силами України, та проходять військову службу в 79 окремій аеромобільній бригаді ВДВ. Військовослужбовці швидко заслужили довіру командування своєю відданістю, дисциплінованістю й рівнем військової підготовки.

Більше фото в альбомі Першого житомирського у соцмережі


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...