Люди ринули у сесійну залу і змусили Дебоя проголосувати за створення Народної ради. ВІДЕО

24.01.2014

 

Біля сотні людей увійшли у приміщення міської ради. Житомирянин, який відповідає за безпеку, просить людей заспокоїтись.

"Я вас прошу заспокоїтись, тому що це відповідальний момент. Сядьте спокійно, я хочу, щоб депутати голосували за Народну раду", - каже представник майдану.

Дебой просить депутатів пройти електронну реєстрацію, щоб проголсувати за створення Народної ради.

У залі присутні 34 депутати.

31 депутат виявив бажання вступити у Народну раду.

Депутат Олег Горай каже, що у протоколі регламентної комісії йде мова про те, що треба повернутись до питання створення Народної ради.

Після цього розпочалось голосування. За створення депутатської групи Народна рада проголосували 38 депутатів.

Дмитро Ткачук вимагає прізвища депутатів, які утекли.

Дебой оголошує тих, хто утік і не голосував за створення депутатської групи Народна рада: Шкуропат, Ткаченко, Стрякіна, Симон, Сарно, Самборський, Романюк, Кучик.

Міський голова каже, що завтра об 11:00 відбудеться засідання новоствореної Народної ради. Але люди не йдуть - вимагають спочатку проголосити Народну раду.

Дмитро Ткачук заявив, щоб тепер має бути проголошено рішення не тільки створити депутатську групу Народна Рада, а і оголосити рішення про проголошення Народної Ради у Житомирі.

У Народну раду мають увійти тілки ті депутати, які не є представниками Партії регіонів.

Депутати міської ради проголосували за створення Народної ради, але зараз люди вимагають показати стенограму, аби бути впевненими, що рішення проголосували у тому формулюванні, в якому вимагали люди.

У цей же час на морозі під вікнами міської ради перебуває біля 2 тисяч житомирян.


 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...