Леніна у Новограді-Волинському замінить годинник

25.02.2013

 

На черговому засіданні міської архітектурно-містобудівної ради обговорювалися ескіз-ідеї місцевих архітекторів щодо реконструкції площі перед Будинком рад. Визнано кращу.

Її розробники пропонують на осі в центрі майдану інсталяцію сонячного годинника, як символу швидкоплинності часу.

На місці цифр, циферблату діаметром 12 метрів, пропонується розмістити логотипи дванадцяти найважливіших подій з історії міста. Будуть облаштовані підхідні алеї з місцями для відпочинку. Благоустрій Будинку рад планується об’єднати з благоустроєм навколо майбутньої будівлі Школи мистецтв.

Складовою проекту буде алея мистецтв з місцем для проведення відкритих виставок дитячої творчості.

Проектанти передбачають організацію вай-фай зони яка б охоплювала місця відпочинку, що створити привабливість цієї території для молоді та юнацтва. Замовником робіт визначено управління ЖКГЕ та КВ міської ради, яке має і замовити проектно-кошторисну документацію.

Нагадаємо, що комуністи вважають, що пам’ятник Леніну переносять незаконно.

Ініціював знесення пам’ятника місцевий священик. Справа у тому, що навпроти гранітного Леніна будується храм Української православної церкви Київського патріархату.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...