Коростишівський водоканал скидає у Тетерів нечистоти з перевищенням норм

27.02.2020

 

 Коростишівській водоканал не має дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Очисні споруди каналізації утримуються в неналежному стані (перебувають у зруйнованому стані), як наслідок неналежної роботи зазначених споруд, недостатньо очищені стічні води скидаються у р. Тетерів з показниками що перевищують встановлені нормативи ГДС.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу.

За результатами проведеної перевірки до адміністративної відповідальності у вигляду штрафу притягнуто посадових осіб Коростишівського міського комунального підприємства «Водоканал» та проведено розрахунок розміру відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок наднормативного скиду забруднюючих речовин в р. Тетерів зі зворотними водами за 2019 склав 91645,56 грн.

Зокрема, Інспекцією в 2019 році при проведенні планового заходу на вказаному підприємстві було встановлено скид недостатньо очищених стічних вод у р. Тетерів з показниками що перевищують встановлені нормативи ГДС, відповідно до діючого дозволу на спеціальне водокористування, йдеться у повідомленні.

Як наслідок, Державною екологічною інспекцією Поліського округу вищезазначеному підприємству було розраховано та пред’явлено за наднормативні скиди забруднюючих речовин в р. Тетерів претензію на суму 203231,32 грн., які на даний час не сплачені.

Станом на сьогодні вживаються заходи щодо пред’явлення позову до Господарського суду, для примусового стягнення коштів.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...