Китайська компанія має пришвидшити темпи робіт під час реконструкції Північної об’їзної Житомира

9.09.2019

У Житомирській області на дорозі М-06 Київ-Чоп триває реконструкція Північної об’їзної Житомира.  5 вересня відбулась спільна нарада керівника САД у Житомирській області Геннадія Савченка, головного інженера-резидента з технічного нагляду Георгіоса Папапавлоу та керівника проекту, що представляє підрядну компанію Sinohydro Corporation Limited (КНР).

У межах наради обговорились питання: пришвидшення темпів виконання робіт та вирішення питання підписання угоди на утримання ділянки автодороги в зимовий період.

Для виконання поставлених завдань встановлено суворі строки: до 10 вересня цього року надати уточнений графік реалізації по кожній з частин об’єкту реконструкції, а до 1 жовтня усунути наявну ямковість та мати угоду на зимове експлуатаційне утримання наявної ділянки шляху, що також підлягає реконструкції.

Незалежний інженер технічного нагляду FIDICвідзначив незначний прогрес в роботі. За його словами, реальний результат роботи зможемо побачити після влаштування покриття з цементобетонного покриття на половині ділянки, і для цього вже 50% основи готово.

У свою чергу,  представники підрядника відзначили, що усі лабораторні випробування самого бетону та його складових мають гарні показники.

Нагадуємо, що Проектом реконструкції Північної об’їзної м. Житомир передбачено розширення дороги й доведення її до технічної категорії 1-Б (ділянка довжиною 22,3 км) з 4-смуговою бетонною проїзною частиною (2х7,5м), а також будівництво й реконструкцію 4-х транспортних розв’язок на різних рівнях, реконструкцію 3-х існуючих шляхопроводів через залізничні колії, реконструкцію існуючого мосту через Кам’янку, будівництво 2-х пішохідних мостів, реалізацію засобів освітлення й сучасних засобів організації безпеки руху.

Фінансування проекту здійснюється за кошти Європейського банку реконструкції й розвитку, а також Європейського інвестиційного банку.

Пресслужба САД у Житомирській області 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...