Керівницю Центру Танцю «АВАНТЕ» Інну Бурдейну нагородили Грамотою Верховної Ради України

22.08.2019

 

Сьогодні, 22 серпня, на початку п’ятдесят другої (позачергової) сесії Житомирської міської ради сьомого скликання народний депутат України Борислав Розенблат вручив Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» керівнику Центру Танцю «АВАНТЕ» Інні Бурдейній.

Про це повідомляють на сайті міськради.

Міський голова Сергій Сухомлин привітав Інну Бурдейну із нагородою, подякував за сприяння у розвитку дружніх відносин Житомира із містами – побратимами, зокрема: м. Кутаїсі та зазначив:

«Вже завтра «АВАНТЕ» буде зустрічати команду «Торпедо» з м. Кутаїсі, яка візьме участь у турнірі з футболу серед юнаків U-12 «FENIKS CUP», що проходитиме 24-27 серпня на реконструйованому стадіоні «Спартак Арена». Діти дуже хотіли приїхати до Житомира, а вихованці «АВАНТЕ» із нетерпінням чекають цієї зустрічі, адже незабутніми для них залишилися враження від того як їх зустрічали під час поїздки у Кутаїсі».

Довідково:

Центр Танцю "АВАНТЕ" - перша приватна школа танцю Інни Бурдейної - педагога-хореографа, балетмейстера, чемпіонки України зі спортивної акробатики. Розпочала свою роботу з дітьми у 2004 році, створивши на базі Житомирського міського культурно - спортивного центру - Дитячий ансамбль сучасного танцю "Аванте". Колектив є неодноразовим переможцем та лауреатом міських, обласних, всеукраїнських та  міжнародних фестивалів, конкурсів хореографічного мистецтва, що проходили в Україні.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...