Кафе з літніми майданчика на Михайлівській працюватимуть тільки до 22:00

16.05.2013

 

Люди, які живуть на вулиці Михайлівській, поскаржились у мерію на шум та гуляння у кафе на літніх майданчиках.

У відділі торгівлі, громадського харчування та сфери послуг пригрозили власникам кафе, якщо їхні літні майданчики будуть працювати після 22:00, то їх штрафуватимуть.

«Літні майданчики буде перевіряти муніципальна міліція. Якщо вони будуть працювати після 22:00, то накладатимуться штрафи. У разі повторення порушень пригрозили забирати дозволи на літні майданчики», - розповідає один з власників кафе на Михайлівській.

Нагадаємо, що шум на пішохідній Михайлівській не єдина проблема. Зараз по всій вулиці постійно паркуються автомобілі. У міській раді кажуть, що ними мають займатися працівники ДАІ.

Нещодавно Житомирський міський голова Володимир Дебой заявив, що вулицю Михайлівську будуть реставрувати. Мер пропонує викласти по всій пішохідній зоні гранітну плитку.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...