Італійська кухня в Житомирі користується попитом: Reikartz вирішив відкривати концептувальні ресторани в інших містах

18.05.2013

 

Компанія Reikartz Hotel Management оголосила про нову стратегію розвитку ресторанів в готелях мережі Reikartz Hotel Group.

Фахівці компанії, проаналізувавши ринок ресторанів в тих містах, де відкриті і готуються до відкриття готелі мережі, побачили попит на ресторани з якісною кухнею і доступними цінами, пише сайт Hotel de lux.

«Ми прийшли до наступного баченню: у наших готелях з'являться концептуальні ресторани зі спеціалізацією, цікавою як гостям готелів, так і відвідувачам з міста. Позиціонування ресторану при готелі на гостей з міста - непросте завдання, але ми бачимо економічну доцільність такої стратегії. Правильний ресторан при готелі може приносити до 40% доходів всього готельного комплексу », - коментує Магнус Веттерхольм, операційний директор Reikartz Hotel Group.

Цього року команда Reikartz планує перезапустити ряд старих ресторанів і відкрити кілька нових. Першим кроком на цьому шляху стало відкриття ресторану класичної італійської кухні Primavera в готелі «Reikartz Житомир», яке відбулося у квітні.

Крім того, 18 травня офіційно відкриють ресторан французької кухні Amélie («Амелі») в готелі «Reikartz Харків», який запропонує гостям готелю і жителям району класичні страви французької кухні за доступними цінами.

Нові ресторани також відкриються в Запоріжжі, Черкасах, Сумах, а також у Чернігівській області, в еко-курорті «Віта Парк ШішкINN».

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...