Дубль 2: виконком хоче, щоб житомирянам зменшили вартість тепла і за лютий на 18%

26.02.2020

 

В черговий раз виконавчий комітет міської ради планує зобов’язати КП «Житомиртеплокомуненерго» здійснити перерахунок за послуги централізованого опалення для населення за лютий 2020 року.

Такий перерахунок має відобразитися в платіжках споживачів у березні 2020 року.

Прогнозується, що сума перерахунку буде складати близько 18%.

У міськраді пояснюють, що такі заходи стали можливими, оскільки у 2017 році встановлення тарифів на послуги КП «Житомиртеплокомуненерго» перейшло від НКРЕКП на місцевий рівень.

Такі повноваження на місцях дають змогу вчасно встановлювали економічно обґрунтовані тарифи та включати до їх структури всі необхідні складові (витрати на матеріали, хімреагенти, амортизаційні відрахування та інше).

Аби продовжувати втілювати проєкти із оновлення комунальної сфери на місцевому рівні, 20 лютого депутати міської ради проголосували за підготовку звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про забезпечення можливості органам місцевого самоврядування встановлювати тарифи на теплову енергію.

Нагадаємо, за січень житомиряни мали отримати на 10% менші платіжки за тепло.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...