Дружина Героя України Сенюка приєдналася до десантного братства та здійснила перший стрибок з парашутом

16.08.2018

Полковник Тарас Сенюк, Герой України, комбат 95-ї бригади загинув в ході ведення бойових дій на сході України у 2014 році. Його дружина, Ольга Сенюк не залишилися осторонь – і продовжила військову справу чоловіка. 

Місяць тому  у 199 навчальному центрі ДШВ ЗСУ в Житомирі вона склала присягу на вірність Україні та її народу. А сьогодні вперше у своєму житті здійснила ознайомчий стрибок з парашутом.

«Почуття страху перед стрибком не було.  Страшила невідомість, але почуття цікавості переважало. Неймовірні відчуття під час польоту та краси, яку ти бачиш переповнювали мене. В такі моменти любиш життя ще більше!» - розповідає солдат Ольга Сенюк  за декілька хвилин після здійсненого стрибка.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...