До Житомира завітали учасники Міжнародного мистецького пленеру

11.06.2019

 10 червня на головній пішохідній вулиці міста Михайлівській відбулась зустріч з 32 учасника ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist».

До Житомира завітали митці з України та багатьох іноземних держав, які переглянули виставку робіт учнів художньої школи міської ради, поспілкувалися з мистецькою громадою міста, а також відчули колоритність нашого міста за допомогою виступів талановитих музикантів та колективів.

Заступник міського голови Марія Місюрова привітала гостів та побажала натхнення  для створення нових шедеврів.

«Надзвичайно приємно, що Житомир долучився до такого проекту. Сподіваюсь, що історичні місця нашого міста надихнуть вас та ви з любовю відтворите їх на своїх полотнах. І в подальшому ці роботи будуть внесені в каталог, який буде представлено у багатьох країнах світу, де будуть роботи з краєвидами Житомира», - сказала Марія Місюрова.

У рамках візиту митці відвідають історичні місця нашого міста та відтворять на своїх полотнах кращі краєвиди Житомира. У подальшому роботи митців будуть внесені в каталог та експонуватимуться на міській виставці, братимуть участь у міжнародних виставках.

Довідково: Мета ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist», який з 4 по 15 червня проходитиме у Вінниці, – формування культурного іміджу України як європейської держави, розвиток культурних відносин, стимулювання до творчості художників України та світу. У пленері беруть участь професійні художники з різних країн світу та всієї України. На сьогодні представники мистецької еліти таких країн як США, Китай, Польща, В’єтнам, Індія, ОАЕ, Грузія, Молдова, Франція, Вірменія, Таджикістан виступають учасниками і партнерами проекту.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...