До кінця листопада встановлять накриття підземелля на Бердичівській

7.11.2018

 

У Житомирі тривають роботи із капітального ремонту благоустрою території проведення археологічних досліджень, який передбачає спорудження накриття підземелля за адресою: вул. Велика Бердичівська, 3.

Про це повідомив начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов 6 листопада.

«Наразі змонтовано плити перекриття та замовлено багатошарове скло (триплекс), яке є одним з видів безпечного скла. Скло буде виготовлено та встановлено приблизно через два тижні. До кінця місяця підрядник планує завершити роботи та здати об’єкт», - розповідає посадовець.

Нагадаємо, що у 2017 році під час ремонтних робіт по вул. Велика Бердичівська виявили старовинне підземелля. Тоді краєзнавець Георгій Мокрицький припустив, що знайдені приміщення використовувались, як побутові підвали під старими будинками, які в цьому місці розташовувались.

На виконання робіт на сесії міської ради було виділено 187 тис. 679 грн, інформують на сайті міськради.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...