До дітей у табір «Супутник» навідались інспектори ДАІ

7.06.2013

 

Триває зміна відпочинку та оздоровлення у таборі «Супутник», що перебуває на балансі КП «Реклама». Наразі там відпочиває 190 дітей за кошти міського бюджету. Це діти, які виграли путівки у різних конкурсах, діти-сироти, діти з особливими потребами та з малозабезпечених сімей., повідомляє прес-служба міської ради.

Сьогодні, 7 червня 2013 року, команда КВН «ДЮІР» із 16 школи міста Житомира та працівники державної автомобільної інспекції провели змагання для відпочиваючих табору.

За словами начальника приміського закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник» Любові Ковальчук, захід був запланований ще до відкриття сезону та здійснюється з метою навчити дітей правилам дорожнього руху і спонукає їх дотримуватися правил у реальному житті.

«Учасники у своїх загонах ретельно готувалися до сьогоднішнього дня. Вони вивчали правила дорожнього руху, проводили вікторини, бесіди. Нині чотири команди демонструють результати підготовки на спортивних майданчиках у формі гри», — зазначила Любов Ковальчук.

На важливості такого заходу наголосив старший інспектор відділу ДАЇ України в Житомирській області Микола Яцкевич: «У літній період ми разом із командою КВН «ДЮІР» відвідуємо дитячі табори, де нагадуємо учасникам, що потрібно дотримуватися правил дорожнього руху. В ігровій формі дітям цікаво вивчати правила. Ми вже відвідали декілька таборів і плануємо продовжити роботу протягом усього літнього періоду».

Учасники табору «Супутник» підтримують такий захід.

Ольга Малецька: «Мені подобається відпочивати у таборі. Приємно, що ми не тільки оздоровлюємося, а ще й отримуємо корисну інформацію через різні конкурси та ігри». 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...