Для Держгеокадастру Житомирської області шукають нового керівника. Вакансія

12.12.2019

Конкурс на посаду начальника управління Держгеокадастру в Житомирській області оголосила Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Вакансія відкрита до 2 січня 2020 року. Майбутній керівник кадастру матиме 10990 грн посадового окладу та інші надбавки.

Основні вимоги: вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра за спеціальностями «Право», «Економіка», «Менеджмент», «Геодезія та землеустрій», «Публічне управління та адміністрування». Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років. Вільне володіння державною мовою.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має подати через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (career.gov.ua), або за адресою: м. Київ, вул. Народного ополчення, 3 такі документи:

1) заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами) (далі – Порядок);

2) резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку, в якому обов’язково зазначається така інформація:- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Також можна подати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей тощо.

На електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Інформація для участі у конкурсі подається до 18 год. 00 хв. 02 січня 2020 року

Конкурс проводитимуть 08 січня 2020 року о 10:00 год за адресою м. Київ, вул. Народного ополчення, 3.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...