Дитячий оздоровчий табір «Супутник» не зачиняється

25.07.2011

 

За  словами заступника міського голови Олександра Бочковського, про нинішню хорошу ситуацію в таборі говорить навіть статистика: «Перша зміна – 196 осіб, друга зміна – 205, третя зміна – 214. Думаю, цифри говорять самі про себе».

Що ж до якості води, то Олександр Бочковський повідомив, що на сьогоднішній день показники води абсолютно нормальні: «Зараз чекаємо офіційного висновку санстанції для підключення водопостачання із центрального водогону. Поки ж діти вживають і використовують якісну питну бутильовану воду, яка привозиться до табору в достатній кількості». Як тільки стало відомо про сумнівний аналіз води, «Водоканал» провів хлорацію та очистку систем водовідведення до табору. Також за депутатські кошти було придбано ємкості для води та насоси для забезпечення водопостачання, повідомляє офіційнийсайт Житомирської міської ради.

Про відпочинок дітей у таборі розповіла директор «Супутника» Любов Ковальчук. Щщодня для дітей проводяться різноманітні спортивні, розважальні конкурси, естафети, ігри, тому дозвілля дітей повністю організоване. Як зазначила директор закладу, на харчування також ніхто із дітей та батьків не скаржився, адже годують відпочиваючих 6 разів на день з обов’язковим включенням до раціону свіжих овочів та фруктів. 

21 липня розпочалася третя зміна відпочинку. Сьогодні в «Супутнику» перебуває 214 дітей, серед яких –школярі не лише із Житомира та області, а й гості з Києва.
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 «Найкраща реклама нашій ягоді – це моя донька, яка їсть її з 11 місяців», - каже киянин Ярослав Мовчун. Вже кілька років у Брусилівському районі на...